LBA Sikkerhets Foldeport

ASTM 2656M K12
Åpning Inntil 1M/S

LBA W-Gate 7580  – Høyhastighets foldeport med K12-sertifisert sikkerhet

LBA sin foldeport er en avansert høy­sikkerhetsport utviklet for områder med tung trafikk og høyt risikonivå. Som den eneste K12-testede doble foldeport på markedet kombinerer den ekstrem beskyttelse mot kjøretøyangrep med lynrask drift på opptil 1 m/s. Porten bruker kunstig intelligens for forbedret deteksjon og sikkerhet, og leveres med integrerte motorer, lav fundamentdybde og automatisk låsing i lukket posisjon.

Med høyder fra 2,5 til 4 meter, bredder fra 3 til 8 meter, og en slagmotstand på 1,79 millioner joule, er porten ideell for kritisk infrastruktur, flyplasser, militære områder, industri, logistikk og steder der både sikkerhet og hurtig flyt av kjøretøy er avgjørende.

Porten styres via LBA sitt ONE-C system med Modbus TCP/IP, RS485, fjernadministrasjon via webserver og programminne på SD-kort. Den leveres med infrarøde sensorer som standard, og kan utvides med AI-assistert overvåkning, LED-paneler, ekstra sensorer og tilpassede designalternativer.

Kort oppsummert: en intelligent, ekstremt robust og rask sikkerhetsport som kombinerer moderne teknologi, høy brukervennlighet og dokumentert crash-motstand for krevende sikkerhetssoner.

Tilleggsinformasjon